מחיר קידום אתרים

 1. מחירון קידום אתרים
 2. הצעת מחיר לקידום אתר

אם יש לכם אתר אינטרנט אתם בטח ערים לחשיבות המיקומים שלו בגוגל. להבדיל מפרסום, קידום אתרים יכול לסייע בחשיפה גבוהה לאורך זמן בצורת מיקומים גבוהים בגוגל ובתנועת גולשים לאתר העסק, שיהפכו בסופו של דבר ללקוחות. אחת השאלות הנפוצות היא: כמה עולה קידום אתרים?

מחירון קידום אתרים

 • קידום אתרים מתחיל ממחיר של 1000 שקל בחודש
 • קידום אתר במונחים בעלי תחרות בינונית עולה 2000 ש"ח לחודש
 • קידום אתר בביטויים בעלי תחרות גבוהה עולה 3000 ש"ח לחודש
 • קידום אתר בחו"ל בשפה האנגלית ב-Google.com מתחיל ממחיר של 5000 ש"ח לחודש


הצעת מחיר לקידום אתר

הצעת מחיר לקידום אתרים בגוגל מושפעת מהגורמים הבאים:

 1. באיזה ביטויים רוצים לקדם את האתר ועד כמה זירת הפרסום תחרותית, כי מחיר קידום אתרים מושפע באופן ישיר מהמורכבות של מילות המפתח שרוצים לקדם. רמת התחרותיות עבור המילים האלה תאפשר להעריך את כמות העבודה שיש להשקיע על מנת לקדם את האתר: ככל שהמושגים פופולריים יותר בתוצאות של גוגל ובסך כמות החיפושים הממוצעת, תידרש עבודה רבה ומורכבת יותר.
 2. מה המספר הכולל של הביטויים והאם ישנם יעדים משניים, חוץ מהתקדמות האתר בגוגל.
 3. וותק של מקדם האתר והניסיון שלו בקידום אתרים שונים.
 4. מחירון שעת עבודה או מחירי החברה ממנה מבקשים הצעת מחיר.
 5. מיקומי האתר בגוגל נכון להיום בביטויים שרוצים לקדם. האם האתר כבר מדורג בביטויים אלה או שמתחילים את הקידום "מהתחלה".

המחיר יכול להשתנות מאתר לאתר -הצעת מחיר לקידום יכולה להגיע ל- 5000 ש"ח בחודש, אם רוצים לקדם בביטוי כמו "משרד אדריכלות" או "עיצוב פנים". קידום אורגני יכול לעלות 1000 ש"ח בחודש בלבד, במידה ורוצים לקדם "כיסוי אייפון וורוד" או "תיקון סנדלים חיפה".

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית

האם הצעת המחיר תלויה בטכנולוגיה של האתר?

תשובה קצרה: לא.

תשובה ארוכה: בדרך כלל מחיר קידום אתרים אינו מושפע מהטכנולוגיה. כאשר אתר אינטרנט בנוי על וורדפרס, וויקס, ASP או אפילו אתר סטטי – מחיר הקידום זהה, בתנאי שניתן לנהל את האתר באמצעות מערכת ניהול תוכן ויש גישה לקבצי האתר, עם אפשרות לערוך חלק מקוד האתר. קידום אתר וויקס ואתרים סטטיים ידועים כבעלי אפשרויות ניהול מוגבלות יותר, אבל גם כאן אין השפעה על המחירים. המחיר כן יכול להיות מושפע מטכנולוגיה, כאשר האחרונה מקשה על מקדם אתרים לבצע את עבודתו ודורשת מעורבות גדולה יותר, עם שעות עבודה רבות יותר בעדכון ואופטימיזציה של אתר.

מחיר קידום אתרים ביחס לאיכות

שטרות שקלים, כסףהאיכות של קידום האתר היא משמעותית ומומלץ לא להתפשר עליה – מקדם אתרים טוב נדרש לידע נרחב בתחומים רבים, כגון: שיווק ומכירות, עיצוב, פסיכולוגיית גולשים, שפות וכמובן תכנות. מחיר קידום אתרים מגלם את מקצועיותו ומקצוענותו של המקדם. חשוב מאוד שלא יובטחו תוצאות מהירות מדי או מרהיבות מדי: קידום איכותי מניב תוצאות טובות בטווח של מספר חודשים עד שנה ויש להיערך מראש לעלות.

מחיר קידום אתרים זה כמה אתם מוכנים לשלם עבור הצלחת האתר שלכם על בסיס חודשי


אין לכם תקציב לקידום אתרים? נסו בעצמכם עם המדריך הרשמי של גוגל.