מחיר קידום אתרים אורגנימחירון קידום אתרים שלפניכם הינו מחירון כללי, ללא התייחסות לסוג האתר או קידום ביטויים ספציפיים. העלות המוצגת הינה עלות חודשית.

מחירון קידום אתרים אורגני ב-STASEO

קידום אתר אורגני 999 ש"ח
קידום אתר בחו"ל 1500 $
שעת ייעוץ 250 ש"ח
פגישת היכרות ללא עלות

 

על מה מתבססת הצעת מחיר לקידום אתר?

מילות מפתח

המטרה של קידום אורגני בגוגל היא למצב את האתר במקומות הראשונים של התוצאות במילות חיפוש או מילות מפתח נבחרות (keywords/search queries).

מילות מפתח (keywords) הם הרכיב העיקרי בחישוב של מחיר קידום אתרים, לכן הבחירה של מילות המפתח היא קריטית לקבלת הצעת מחיר מדוייקת, נכונה והגונה.

מילות מפתח בקידום אתרים הן למעשה הליבה של מונחי החיפוש (search queries) שבהם תרצו לקדם את האתר שלכם.

דוגמה – חברת הוסטינג ישראלית המספקת שירותי השכרת שרתים ייעודיים לעסקים (B2B). מחיר קידום אורגני בביטוי "שרת ייעודי" יהיה גבוהה יותר, מאשר מחיר לקידום הביטוי "שרת ייעודי מנוהל", מפני שהביטוי הראשון כללי יותר, עם יותר תוצאות חיפוש ולכן תחרותי יותר. קידום של ביטוי "שרת ייעודי" יביא יותר תנועה לאתר, אבל הוא פחות ממוקד ולא בטוח שיביא פניות של לקוחות.

טיפ: כדאי לבחור מילות מפתח ממוקדות עד כמה שניתן. ככל שביטויי החיפוש יהיו ממוקדים יותר – כך אחוז הלקוחות החדשים שמגיעים דרך האתר שלכם יהיה גבוה יותר.

איזה אתר מקדמים

סוג האתר ופלטפורמה עליה בנוי האתר גם משפיעים על מחיר קידום אתרים.

הפלטפורמה – STASEO מעדיפים לעבוד עם אתרים שנבנו בוורדפרס, עם גישה מלאה לניהול האתר וניהול הקבצים שלו. אנחנו מקדמים אתרים מכל סוג, אך יש אתרים עם מערכות ניהול "מסורבלות" שמקשות על מקדם האתרים לעשות אופטימיזציה באתר.

לכן אנחנו מציעים בניית אתר וורדפרס במחיר מוזל, כחלק מחבילות הקידום.

סוג האתר – מחיר קידום אתר תדמית בדרך כלל נמוך יותר ממחיר קידום אתר עם קטלוג מוצרים, מפני שבאופן טבעי, כמות הדפים באתר הקטלוגי היא גדולה יותר וגם כמות הביטויים שצריך לקדם היא רבה יותר (יש גם יוצאים מהכלל).

תוכן באתר – קידום אורגני מחייב תוכן רלוונטי ואיכותי באתר. הצעת מחיר לקידום אתרים אמורה להתייחס לנושא הזה – מי כותב את התוכן לאתר, האם התוכן הקיים מצריך שכתוב או עיבוי ובאיזו תדירות צריך להוסיף תוכן חדש לאתר, אם בכלל.

טיפ: תנסו להעזר בעובדי החברה שלכם לצורך כתיבת תכנים מקוריים לאתר, כך תייצרו תוכן מקצועי ומעמיק שיתרום לקידום האתר בגוגל בעתיד וגם תוכלו לחסוך בעלות של קידום אורגני.

איפה מקדמים את האתר

מחיר קידום אתרים בחו"ל בדרך כלל יקר יותר מקידום בישראל והסיבה לכך – התחרות.

כמות האתרים המתחרים בחוץ לארץ על אותם 10 המקומות בדף הראשון בגוגל היא רבה יותר. פי עשרות מונים במקרה הטוב. העובדה הזאת מחייבת התייחסות מיוחדת ותקציב גבוה יותר. יחד עם זאת, הפוטנציאל של כמות הגולשים שיגיעו לאתר מרחבי העולם הוא גבוה מאוד ביחס לגולשים מישראל בלבד.

סיבה נוספת למחיר גבוה עבור קידום בחו"ל – תכנים בשפה אחרת. תוכן זה עולה יותר כסף בגלל המעורבות של אנשי מקצוע נוספים בשביל כתיבת התוכן באתר.

אתרים מתחרים

אתרים מתחרים הם סך האתרים שמופיעים בתוצאות החיפוש כאשר מקלידים מילת מפתח בשדה החיפוש. האתרים האלה מתחרים על 10 המקומות הראשונים בדף הראשון בגוגל.

ככל שהתחרות רבה יותר (יותר אתרים רוצים להיות בדף הראשון בגוגל), תהליך הקידום מאתגר יותר ומצריך יותר עבודה ומשאבים. בנסוף למספר האתרים המתחרים, גם איכות וחוזק האתרים שצריך לעקוף בתוצאות של גוגל משפיעים מאוד על מחיר קידום אתרים.

השאלה שצריך לשאול היא האם מדובר ב"אתרים חזקים" של חברות גדולות ומותגים מוכרים או שמדובר באתרים "קלים לעקיפה".

בניית קישורים מאתרים אחרים

אחד השלבים החשובים ביותר (אפילו מחייבים) בקידום אורגני זה בניית קישורים מאתרים אחרים.

קידום אתר בביטוי תחרותי ללא קישורים מאתרים אחרים – כמעט בלתי אפשרי, לכן מחיר קידום אתרים חייב לגלם בתוכו את העלות של בניית קישורים לאתר שלכם.

בניית קישורים עולה כסף כי אף בעל אתר לא מעוניין לחלק קישורים לאתרים אחרים "ככה סתם", ובמיוחד אם מדובר בקישור לאתר של חברה מתחרה (מסוג הקישורים הטובים ביותר למי שמקבל). לכן, לצורך בניית קישורים מאתרים אחרים נדרש שימוש בנכסים אינטרנטיים ברשת, נכסים שמאפשרים להוציא קישורים לאתר שלכם או לקבל קישורים דרך צד ג', בתמורה לקישור לאתר שלהם (החלפת קישורים).

עלות של פיתוח, הקמה, תפעול ותחזוקה של נכסים אלה מגולמת במחיר קידום אתרים אורגני. רכיב נוסף שמשפיע מאוד על מחיר קידום אתרים זה הוודאות שהקישורים יהיו בעלי משמעות ויישארו להיות פעילים ולקדם את האתר לאורך שנים.

הצעות מחיר לקידום אתרים אורגני

יש לכם משימה – לקבל מספר הצעות מחיר לקידום אורגני כדי שתוכלו להחליט מי יקדם את האתר שלכם בגוגל. כך תקבלו הצעת מחיר מושלמת:

פגישה – בשביל לקבל הצעת מחיר טובה, כדאי לקיים פגישה עם מקדם אתרים. זה יעזור לכם להבין:

  • האם אתם "מדברים באותה השפה"
  • האם איש ה-SEO מצליח להבין את הצרכים שלכם
  • האם מקדם אתרים מבין את העסק שלכם לעומק
  • האם אתם יכולים לסמוך עליו
  • האם יש בינכם כימיה

ניסיון בקידום אתרים אורגני בגוגל – הניסיון של המקדם בקידום אתרים אורגני הוא קריטי. המגוון והמורכבות של האתרים אותם קידם בעבר מקנים לו את היכולת האמיתית לקדם את האתר שלכם ולצלוח את כל האתגרים שבדרך.

הצעת מחיר לקידום אורגני – הצעת מחיר לקידום אורגני כדאי לקבל ממקדם אתרים ולא מאיש מכירות.
איש מכירות רוצה למכור, לכן סביר שיציע לכם תנאים אטרקטיביים במיוחד והבטחות להצלחות כאלה ואחרות. הוא יכול, כי לא הוא זה שצריך לעמוד בהם.

ברור, מקדם אתרים עצמאי גם רוצה למכור, אבל יבטיח רק את מה שניתן להשיג, כי הוא זה שצריך להגיע להישגים האלה ולעמוד בכל ההבטחות.

הבדלי מחירים בין הצעות מחירהצעת מחיר לקידום אתר שתקבלו ממקדם אתרים יכולה להיות גבוהה יותר מהצעות מחיר של אנשי מכירות, כי מקדם אתרים יודע להעריך נכון כמה שעות עבודה צריך להשקיע כדי שהאתר שלכם יתקדם בגוגל.

קידום אתרים – השוואת מחירים מושכלת

קיבלתם מספר הצעות מחיר לקידום אתרים?

אם אתם מתכוונים להשוות מחירים ולהחליט ממי להזמין את השירות על סמך המחיר בלבד – עצרו.

השוואת מחירים חייבת להתבצע באופן מושכל – משווים תפוחים לתפוחים!

כדאי לקבל הצעות מחיר ממי שיש לו ניסיון והצלחות בקידום אתרים אורגני וקידום אתרים בתחום שלכם בפרט.

וודאו שקיבלתם הצעות מחיר עבור אותן מילות המפתח וכמות ביטויים דומה.

אם הצעות המחיר שקיבלתם מתייחסות לאותו היקף השירות, השוואת מחירי קידום אתרים יותר ממתבקשת.

קבלו הצעת מחיר שמתאימה בדיוק לצרכי העסק שלכם.

מחיר SEO