מחיר SEO

המטרה של קידום אורגני בגוגל היא למצב את האתר במקומות הראשונים של התוצאות במילות חיפוש או מילות מפתח נבחרות (keywords / search queries).

אז כמה עולה קידום אתרים בגוגל ולמה מחיר קידום אורגני זה באלפי שקלים?

למחירון

או ראו על מה מתבססת הצעת מחיר לקידום אתר ומה משפיע על המחיר:

מילות מפתח מקודמות

מילות מפתח (keywords) הם הרכיב העיקרי בחישוב של מחיר קידום אתרים. בדרך כלל ככל שמילות המפתח כלליות יותר – מחיר הקידום יהיה גבוה יותר, לכן הבחירה של מילות המפתח היא קריטית לקבלת הצעת מחיר מדוייקת, נכונה והגונה.

מילות מפתח בקידום אתרים הן למעשה הליבה של מונחי החיפוש (search queries) שבהם תרצו לקדם את האתר שלכם.

דוגמה
חברת הוסטינג ישראלית המספקת שירותי השכרת שרתים ייעודיים לעסקים (B2B). מחיר קידום אורגני בביטוי "שרת ייעודי" יהיה גבוהה יותר, מאשר מחיר לקידום הביטוי "שרת ייעודי מנוהל", מפני שהביטוי הראשון כללי יותר ותחרותי יותר. קידום של ביטוי "שרת ייעודי" יביא יותר תנועה לאתר, אך יחד עם זאת – הוא פחות ממוקד.

טיפ
כדאי לבחור מילות מפתח ממוקדות עד כמה שניתן. ככל שהביטויים יהיו ממוקדים יותר – כך אחוז הלקוחות החדשים שמגיעים דרך האתר שלכם יהיה גבוה יותר.

איזה אתר מקדמים

סוג האתר ופלטפורמה עליה בנוי האתר גם משפיעים על מחיר קידום אתרים.

פלטפורמה
STASEO מעדיפים לעבוד עם אתרים שנבנו בוורדפרס, עם גישה מלאה לניהול האתר וניהול הקבצים שלו. אנחנו מקדמים אתרים מכל סוג, ויכולים להעיד שלפעמים יש אתרים עם מערכות ניהול "מסורבלות" שמקשות על מקדם האתרים לעשות אופטימיזציה באתר. לכן אנחנו מציעים בניית אתר וורדפרס ברוב הצעות המחיר המודולריות שלנו במחיר מוזל או כחלק מחבילות הקידום.

סוג האתר
מחיר קידום אתר תדמית בדרך כלל זול יותר מקידום אתר עם קטלוג מוצרים, מפני שבאופן טבעי, כמות הדפים באתר הקטלוגי היא גדולה יותר וגם כמות הביטויים שצריך לקדם היא רבה יותר (יש גם יוצאים מהכלל).

תוכן באתר
קידום אורגני מחייב תוכן רלוונטי ואיכותי באתר. הצעת מחיר לקידום אתרים אמורה להתייחס לנושא הזה – מי כותב את התוכן לאתר, האם התוכן הקיים מצריך שכתוב או עיבוי ובאיזו תדירות צריך להוסיף תוכן חדש לאתר, אם בכלל.

טיפ
תנסו להעזר בעובדי החברה שלכם לצורך כתיבת תכנים מקוריים לאתר, כך תייצרו תוכן מקצועי ומעמיק שיתרום רבות לקידום האתר בגוגל בעתיד.

איפה הקידום

מחיר קידום אתרים בחו"ל בדרך כלל יקר יותר מקידום בישראל והסיבה לכך – התחרות. כמות האתרים המתחרים בחוץ לארץ על אותם 10 המקומות בדף הראשון בגוגל היא רבה יותר. פי עשרות מונים במקרה הטוב.
העובדה הזאת מחייבת התייחסות מיוחדת ותקציב גבוה יותר. יחד עם זאת, הפוטנציאל של כמות הגולשים שיגיעו לאתר מרחבי העולם הוא גבוה מאוד ביחס לגולשים מישראל בלבד.

סיבה נוספת למחיר גבוה עבור קידום בחו"ל – תכנים בשפה אחרת. תוכן זה עולה יותר כסף בגלל המעורבות של אנשי מקצוע נוספים בשביל כתיבת התוכן באתר.

אתרים מתחרים

אתרים מתחרים הם סך האתרים שמופיעים בתוצאות החיפוש כאשר מקלידים מילת מפתח בשדה החיפוש. האתרים האלה מתחרים על 10 המקומות הראשונים בדף הראשון בגוגל.

ככל שהתחרות רבה יותר (יותר אתרים רוצים להיות בדף הראשון בגוגל), תהליך הקידום מאתגר יותר ומצריך יותר עבודה ומשאבים. בנסוף למספר האתרים המתחרים, גם איכות וחוזק האתרים שצריך לעקוף בתוצאות של גוגל משפיעים מאוד על מחיר קידום אתרים. השאלה שצריך לשאול היא האם מדובר ב"אתרים חזקים" של חברות גדולות ומותגים מוכרים או שמדובר באתרים "קלים לעקיפה".

קישורים מאתרים אחרים ותשתית אתרים

אחד השלבים החשובים ביותר (אפילו מחייבים) בקידום אורגני זה השגת קישורים מאתרים אחרים.

קידום אתר ללא קישורים בביטוי תחרותי – בלתי אפשרי, לכן מחיר קידום אתרים חייב לגלם בתוכו את העלות של בניית קישורים לאתר שלכם.

בניית קישורים עולה כסף: אף בעל אתר לא מעוניין לחלק קישורים לאתרים אחרים "ככה סתם", ובמיוחד אם מדובר בהוצאת קישור לאתר של חברה מתחרה (מסוג הקישורים הטובים ביותר בשביל האתר שקיבל את הקישור).

לצורך קבלת קישורים מאתרים אחרים, לרוב נדרשת הקמה של נכסים אינטרנטיים ברשת, נכסים שמאפשרים להוציא קישורים לאתר שלכם או לקבל קישורים דרך צד ג', בתמורה לקישור לאתר שלהם (החלפת קישורים).

עלות של פיתוח, הקמה, תפעול ותחזוקה של נכסים אלה צריכה להיות מגולמת במחיר הקידום. רכיב נוסף שמשפיע מאוד על מחיר קידום אתרים זה הוודאות שהקישורים שתקבלו יהיו בעלי משמעות ויישארו להיות פעילים לאורך שנים, וללא הפרה בוטה של הנחיות גוגל.

חישוב של מחיר קידום אורגני

מחיר קידום אתרים זאת פונקציה של כמות ואיכות: ככל שהאיכות והכמות של הביטויים גבוהים יותר, מקדם האתר נדרש לעבודה נרחבת יותר.

חישוב של מחיר קידום אורגני באמצעות נוסחה:

סוג מילות מפתח X מספר מילות מפתח X תחרות = מחיר קידום אתרים אורגני

הצעות מחיר לקידום אתרים אורגני

יש לכם משימה – לקבל מספר הצעות מחיר לקידום אורגני כדי שתוכלו להחליט: מי יקדם את האתר שלכם בגוגל.

כך תקבלו הצעת מחיר מושלמת:

שיחה או אפילו פגישה
כדאי לקיים שיחה או פגישה עם מקדם אתרים – כך תוכלו לקבל הצעת מחיר טובה יותר, כי מיד תדעו:

  • האם אתם "מדברים באותה השפה"
  • האם איש ה-SEO מצליח להבין את הצרכים שלכם
  • האם מקדם אתרים מבין את העסק שלכם לעומק
  • האם אתם יכולים לסמוך עליו

כך תוכלו להתרשם האם יוכל להשיג עבורכם את מה שאתם כל כך רוצים: מיקומים ראשונים בגוגל, מעל המתחרים.

ניסיון בקידום אתרים אורגני בגוגל
מה הניסיון של המקדם בקידום אתרים אורגני. המגוון והמורכבות של האתרים אותם קידם בעבר מקנים לו את היכולת האמיתית לקדם את האתר שלכם ולצלוח את כל האתגרים שבדרך.

הצעת מחיר לקידום אורגני
הצעת מחיר לקידום אורגני כדאי לקבל ממקדם אתרים.
איש מכירות רוצה למכור – סביר שיציע לכם תנאים אטרקטיביים או הבטחות להצלחות כאלה ואחרות. מקדם אתרים גם רוצה למכור, אבל יבטיח רק את מה שניתן להשיג, כי הוא זה שצריך להגיע להישגים האלה.

הבדלי מחירים בין הצעות מחיר
הצעת מחיר לקידום אתר שתקבלו ממקדם אתרים תהיה גבוהה יותר מהצעת מחיר של איש מכירות – כי מקדם אתרים יודע להעריך נכון כמה זמן וכמה עבודה צריך כדי להגיע לתוצאות טובות באמת.

קידום אתרים – השוואת מחירים מושכלת

קיבלתם מספר הצעות מחיר לקידום אתרים?

אם אתם מתכוונים להשוות מחירים ולהחליט ממי להזמין את השירות על סמך המחיר בלבד – עצרו.

השוואת מחירים חייבת להתבצע באופן מושכל – משווים תפוחים לתפוחים!

כדאי לקבל הצעות מחיר ממי שיש לו ניסיון והצלחות בקידום אתרים אורגני וקידום אתרים בתחום שלכם בפרט. וודאו שקיבלתם הצעות מחיר עבור אותן מילות המפתח וכמות ביטויים דומה.

בנוסף,תשאלו האם יש לכם כימיה אישית עם מקדם האתר – זה חשוב מאוד בשביל עבודתכם המשותפת. אם ההצעות שקיבלתם זהות מבחינת השירות, השוואת מחירים של קידום אתרים יותר ממתבקשת.


מחירון קידום אתרים אורגני ב-STASEO

מחיר קידום אתרים אורגנימחירון קידום אתרים שלפניכם הינו מחירון כללי, ללא התייחסות לסוג האתר או קידום ביטויים ספציפיים. העלות המוצגת הינה עלות חודשית.

מחירי קידום אתרים

  • קידום אתר וויקס / קידום אתר וורדפרס החל מ-1000 ש"ח
  • קידום אתר בביטוי תחרותי החל מ-2000 ש"ח
  • קידום אתר בחו"ל החל מ-5000 ש"ח

אז כמה עולה קידום אורגני לאתר שלכם?

הדרך הטובה ביותר זה לקבל הצעת מחיר שמתאימה בדיוק לצרכי העסק שלכם.
בשביל לקבל הצעת מחיר מדוייקת מלאו את הטופס למטה.

דרך נוספת זה דו"ח קידום אתרים חינם לאתר שלכם שמראה את האתרים המתחרים, מידע על מילות מפתח ועוד. המידע יעזור לכם להתאים את האתר שלכם למחירון קידום אתרים הנ"ל.

בקשו הצעת מחיר מותאמת אישית