קידום אתרים אורגני למותג שלכם

ברגעים אלו ממש, אנשים מחפשים בגוגל את מה שאתם מוכרים…

הלקוח הפוטנציאלי מחפש בגוגל כדי לקבל מידע לפני רכישה, לכן, קידום אתרים אורגני מייצר את הלידים הטובים ביותר: אתר שנמצא בדף הראשון בגוגל זוכה לכניסת גולשים ממוקדים – גולשים שרוצים לקנות.

אם אתם רוצים למכור ולהיות מעל המתחרים –  קידום אתרים אורגני בגוגל זה שירות שאתם פשוט חייבים.

כך נראות התוצאות של קידום אורגני בגוגל:

  1. אנשים מבקרים באתר שלכם דרך גוגל.
  2. המבקרים הופכים להיות לקוחות מרוצים (משלמים).
  3. בנקודה הזאת, גם אתם מרוצים (מאוד).

קידום אורגני בגוגל יכול להביא לאתר שלכם עשרות אלפי מבקרים:

תוצאות של קידום אורגני

למה אתם צריכים קידום אורגני?

100% אורגני

חפשו את הביטוי הנחשק שלכם בגוגל ותראו איזה אתרים מופיעים בדף הראשון של תוצאות החיפוש. האם לדעתכם ניתן לעקוף אותם? סביר להניח שלא ניתן לעקוף אותם באופן טבעי, אלה באמצעות קידום אורגני יזום.

אני מקדם אתרים בגוגל, כאשר השירות Conversion Oriented ומבוסס על ההנחיות של גוגל למנהלי אתרים.

מה כדאי, קידום אורגני או קידום ממומן?

לשני ערוצי השיווק האלה יש חוזקות, אבל לתווית ה-"מודעה" של אדוורדס יש כמה חסרונות בולטים:

  1. בכל פעם כאשר מישהו מקליק על המודעה ומבקר באתר- זה עולה לכם כסף. זה לא מתאים לכל חברה, כי אפשר "לבזבז" הרבה כסף ללא החזר השקעה. ביקור מקידום אורגני לא עולה לכם כלום.
  2. ברגע שעוצרים את קמפיין הפרסום – האתר לא מופיע בגוגל באופן מיידי ותנועת הגולשים באתר נעצרת (בניגוד לקידום אורגני).
  3. רוב האנשים לא יודעים להסביר את ההבדל בין 2 סוגי התוצאות (אורגניות או מודעות אדוורדס), אבל סמל ה-"מודעה" בסמוך לכתובת האתר מעוררת אצלם התנגדות פנימית וסקפטיות מסויימת, בגלל התובנה שמישהו משלם כסף כדי להופיע כאן, או במילים אחרות: "מוכרים לי".

קידום אורגני – כמה זמן זה לוקח? מתי האתר שלי יגיע לעמוד הראשון בגוגל?

אני לא מבטיח תוצאות מהירות מדי או מרהיבות מדי: הבטחות מהסוג הזה אינן מקצועיות. הערכה מדוייקת של הזמן הדרוש להגעת האתר שלכם בביטויים כלשהם לעמוד הראשון בגוגל – בלתי אפשרית, אינה מקצועית ומטעה. אפילו גוגל לא יודעים לספק הערכה כזאת, כי לא ניתן לחזות מיקומים בתוצאות החיפוש על ציר זמן עתידי. מה שכן אפשר, זה להבטיח לכם תוצאות מהירות כגימיק שיווקי, אבל לשמחתי (ולשמחתכם) אני לא עושה זאת.

הניסיון שלי מראה, שכעבור מספר חודשים רואים התקדמות משמעותית במיקומי האתר בגוגל ובכניסות הגולשים אליו שמגיעים דרך החיפוש – זה קורה ברוב האתרים שאני מקדם.

תתקדמו, כל פעם קצת

אורגני
בדיוק כמו שתיל קטן שגדל בטבעיות והופך להיות עץ פרי גדול המניב פירות, גם קידום אתר אינטרנט לוקח זמן: הוא יעלה בהדרגה בתוצאות החיפוש האורגניות במונחי חיפוש רבים, יזכה לביקורים רבים של גולשים "חינמיים". הגולשים האלה יהפכו להיות הלקוחות שלכם (הפירות) – כל פעם קצת, עד שלא תוכלו לעמוד יותר בעומס המכירות.

מוכנים לשנות את כללי המשחק?