קידום אתרים בחוץ לארץ – הדלת האחורית לפריצה בחו"ל

חו"ל

על אף האתגרים בזירת התחרות הבינלאומית, קידום אתרים בחו"ל זאת הדלת האחורית לשיווק של חברות ישראליות בשוק העולמי. קידום אורגני בחו"ל זאת הדרך המהירה ביותר לשווק את המותג שלכם לקהל הרחב בעולם בתקציב נמוך.

המטרה של קידום אתרים בחו"ל זה להגדיל את תנועת הגולשים מחוץ לארץ לאתר האינטרנט של החברה –  הלקוחות הפוטנציאליים בעולם.

היתרונות של קידום אתר בחו"ל

  • שיווק בחו"ל בעלות נמוכה
  • ה-ROI של קידום אתרים בחו"ל הוא פנטסטי וקצר מועד
  • קידום אתרים אורגני זאת השקעה בנכס החברה לאורך זמן
  • תוצאות הקידום ממשיכות לשרת את החברה שנים רבות
  • העצמה וצמיחה בעולם בדומה לאפקט של כדור השלג המתגלגל
  • מיתוג באינטרנט – מיתוג טבעי וזכיר, המקשר באופן טבעי בין המוצר שלכם לבין שם החברה והמותג

קידום אתר בחו"ל זה המסלול הקצר ביותר עבור הלקוחות שלכם בחו"ל לרכישת מוצר ישראלי – המדיה הדיגיטלית מביאה את המותג שלכם אל מרכז הבמה – על הצג של הלקוח באופן מיידי, ללא מתווכים או חסמים.

איך מתחילים לקדם אתר בחו"ל?

את הקידום בחו"ל כדאי להתחיל עוד לפני הקמת אתר האינטרנט – כך האתר יהיה מותאם למנועי חיפוש ורלוונטי עבור הביטויים שאתם צריכים לקדם. יש לכם אתר? מעולה! קידום בחו"ל לאתר אינטרנט קיים יאפשר קידום בגוגל (או כל מנוע חיפוש אחר) תוך פרק זמן קצר יחסית. התוצאה: הגעה מהירה אל קהל הלקוחות שלכם בחו"ל.

מוכנים לשנות את כללי המשחק?


קידום אתר באנגלית

  • קידום אתר בארה"ב  – קידום בגוגל נעשה עבור חיפושים שנעשים משטח ארצות הברית, בשפה האנגלית, ב -Google.com.
  • קידום אתר בעולם – קידום גלובלי נעשה בשפה האנגלית, במדינות דוברות אנגלית כמו בריטניה, קנדה ואוסטרליה. ההמלצה היא לקדם בארה"ב ובשאר המדינות במקביל. קידום בבינג זאת אופציה שכדאי לממש בחלק מתעשיות או תחומים.

קידום אתר בשפות זרות

ישנן אפשרויות ממוקדות יותר לקידום אתרים בחו"ל. למשל, ניתן לקדם אתרים ברוסיה בשפה הרוסית, בגוגל רוסיה Google.ru. לפי אפיון דומה ניתן למקד את השירות למדינות אחרות בעולם (לדוגמה בריטניה או אוסטרליה) כאשר חשוב לוודא שמי שמקדם את האתר בעל ניסיון בקידום במדינה הרצויה, כולל הבנת ניואנסים מקומיים. לדוגמה קידום ברוסיה – בה רוב החיפושים נעשים בכלל במנוע החיפוש Yandex ולא בגוגל.