שירותי קידום אתרים

ברגעים אלה ממש, אנשים מחפשים בגוגל את מה שאתם מוכרים…

לא קונים אצלכם כי פונים לחברה מתחרה? קידום אתר אינטרנט זה שירות שאתם פשוט חייבים.
קידום אתרים אורגני מייצר את הלידים הטובים ביותר – אתר שנמצא בדף הראשון בגוגל זוכה לכניסת גולשים ממוקדים – גולשים שרוצים לקנות.

חברה לקידום אתרים

STASEO מומחה לקידום אתרים של חברות. המטרה של השירות שלי היא לדרג את האתר שלכם בתוצאות החיפוש הטבעיות של גוגל. הקידום Conversion Oriented ומבוסס על ההנחיות של גוגל למנהלי אתרים.

מה אורגני פה, אם הקידום מלאכותי?

שירותי קידום אתרים זה קידום מלאכותי. גם חלק גדול מהירקות האורגניים גדלים בחממות מלאכותיות – מאמץ מלאכותי\מאולץ, התוצאה – טבעית.

100 אחוז אורגני

תחפשו את הביטוי הנחשק שלכם בגוגל ותבדקו איזה אתרים מופיעים בדף הראשון בתוצאות החיפוש. כל האתרים האלה רלוונטיים למונח החיפוש שהקלדתם וסביר להניח שלא ניתן לעקוף אותם "בטבעיות" ללא התערבות מלאכותית של מקדם אתרים.

מדוע קידום אורגני עדיף על אדוורדס?

לאתר אינטרנט שנמצא בתוצאות הטבעיות בגוגל (אורגניות) יש יתרונות על פני אתר שמקודם באדוורדס, כי לתווית ה-"מודעה" יש כמה חסרונות:

  1. בכל פעם כאשר מישהו מקליק על המודעה ומבקר באתר המפרסם – זה עולה כסף. זה לא מתאים לכל חברה, כי אפשר "לבזבז" הרבה כסף ללא החזר השקעה.
  2. ברגע שעוצרים את קמפיין הפרסום – האתר לא מופיע יותר ותנועת הגולשים באתר נעצרת, מיידית.
  3. כיתוב ה-"מודעה" בסמוך לכתובת האתר. רוב האנשים לא יודעים להסביר את ההבדל בין 2 סוגי התוצאות (אורגני או מודעות), אבל התווית מעוררת אצלם התנגדות פנימית וסקפטיות, בגלל התובנה שמישהו משלם כסף כדי להופיע כאן, או במילים אחרות: "שוב מוכרים לי".

תתקדמו, כל פעם קצת

קידום אתרים לוקח זמן. בדיוק כמו צמח קטן שגדל בטבעיות והופך להיות עץ פרי גדול שמניב פירות כל שנה. ככה גם האתר שלכם: האתר יעלה בהדרגה בתוצאות האורגניות במונחי חיפוש רבים, יזכה לביקורים רבים של גולשים "חינמיים". הגולשים האלה יהפכו להיות הלקוחות שלכם – כל פעם קצת, עד שלא תוכלו לעמוד יותר בעומס המכירות.

הנכס האינטרנטי שלכם

שתיל אורגני
כמו כל יזמות עסקית, גם האתר שלכם זקוק להשקעה כספית. לאתרים מצליחים יש מחנה משותף – מפעילי האתרים משקיעים בקידום אתרים אורגני באופן קבוע, על מנת להפוך אותם לנכסים של ממש:

  • כמה שווה אתר אינטרנט שמוכר על בסיס יומי מוצרים בשווי 25000 ש"ח?
  • מה השווי של אתר שמביא הזמנות עבודה בשווי ממוצע של 140 אלף ש"ח בחודש?
  • כמה תהיו מוכנים להשקיע באתר שיביא לכם לקוח חדש כל שבוע?

מוזמנים להפוך את האתר שלכם לנכס שיווקי

מוכנים לשנות את כללי המשחק?


  • חברות ישראליות הפונות לשוק המקומי – קידום בישראל הוא השירות המומלץ.
  • חברות יצוא – קידום אתרים בחו"ל הוא השירות המתאים. קידום אתרים בבינג או ביאהו, קידום ביאנדקס ברוסיה, באיידו בסין – כולם מנועי חיפוש פופולריים במדינות שונות בעולם, לחלק מהחברות כדאי לקדם במנועי החיפוש הנ"ל.