קידום אתרים בגוגל

למה להזמין שירותי קידום אתרים בגוגל?

כידוע לכם, גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הפופולריים בעולם. בישראל זהו המנוע החיפוש הפופולרי ביותר – כ-98% מהחיפושים מתבצעים דרך גוגל. מכאן, גוגל היא הפלטפורמה המועדפת לקידום אתר אינטרנט או ליתר דיוק – בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום אתרים בגוגל מתחלק לשני תחומים:

  1. קידום אתרים אורגני – התשלום עבור השירות המועבר למקדם אתרים
  2. קידום ממומן (פרסום בגוגל) – התשלום עבור השירות מתחלק לשניים: הראשון עבור הפרסום מועבר ישירות לגוגל, השני למנהל הקמפיין עבור ניהול הקמפיין

קידום בגוגל

כל חברה שיש לה אתר אינטרנט רוצה להיות בדיוק איפה שכולם מחפשים – בגוגל. כנ"ל גם לגבי עסקים קטנים, יזמים וכל מי שמעוניין לקבל תנועת גולשים לאתר שלו דרך החיפוש. קידום אתרים בגוגל מאפשר בדיוק את זה – גולשים המבצעים חיפוש עבור מוצר או שירות בו הם מעוניינים, נכנסים לאתרים שמופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. מי שנמצא בעמוד הראשון של התוצאות – זוכה לקבל תנועת לקוחות פוטנציאליים, מי שלא נמצא שם – משאיר את הלקוחות למתחרים.

קידום אתרים בגוגל הינו שירות מקצועי לכל דבר המבוסס על הידע, הניסיון והיצירתיות של מקדם האתר. הצלחת קידום אתר בגוגל נמדדת ע"י המיקום של מונחי החיפוש שהוגדרו לקידום. התוצאה: מיקומים גבוהים בגוגל מביאים איתם מדד נוסף להצלחת האתר – כמות הגולשים שמגיעים לאתר דרך החיפוש בגוגל.

מכאן, מתקבלת נוסחה פשוטה להבנת השירות:
מיקום אתר בגוגל = כמות הגולשים באתר שמגיעים מחיפוש  = גולשים שהופכים ללקוחות משלמים

זכרו: למרות ההתקדמות האיטית, קידום אתר בגוגל מדיד לחלוטין. מקדם האתר מתעד את מיקומי האתר בתוצאות החיפוש, ובאמצעות בדיקות יומיות ודו"חות תקופתיים ניתן לראות בבירור את רמת ההתקדמות.

אפשרויות קידום נוספות

בנוסף לקידום אתרים בגוגל, ישנן אפשרויות נוספות לקידום ושיווק באינטרנט:

  • קידום ברשתות חברתיות – קידום בפייסבוק, קידום בלינקדין, קידום בפינטרסט או אינסטאגרם. שימו לב שקידום ברשתות החברתיות לא מתאים לכל עסק ועלול להיות יקר ולא יעיל.
  • קידום במנועי חיפוש נוספים – קידום אתרים בבינג, קידום ביאהו, יאנדקס ברוסיה, באיידו בסין – כולם מנועי חיפוש פופולריים בנקודות שונות בעולם. לחברות בישראל קידום אתרים בגוגל נחשב לשירות המומלץ ביותר, למעט חברות שפונות לשוק הרוסי, סיני ומדינות ממוקדות אחרות. אגב, למי ששוקל קידום אתר בחו"ל  ולחדור לארה"ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה או לרוב העולם, קידום אתר בגוגל הוא עדיין השירות המומלץ ביותר.