קידום אתר אינטרנט

אם יש לכם אתר אינטרט עסקי, קידום אתר אינטרנט בגוגל זה שירות שאתם פשוט חייבים לשקול. למה? כי כולם מחפשים בגוגל, זה כולל גם את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, שמבצעים חיפוש ברגע זה אחר השירות או המוצרים שהעסק שלכם מציע.

באמצעות קידום אתר תדמית בגוגל תוכלו להזרים תנועת גולשים ממוקדת (לקוחות שרוצים לקנות) לאתר העסק שלכם ולהגדיל את מאגר הלקוחות ומכאן – להרוויח יותר כסף 🙂

כך זה עובד:

  1. נניח שלאיש רכש בחברה יש משימה דחופה: למצוא חברה שמספקת ציוד משרדי ולהזמין ציוד משרדי (וגם מדפים) עבור העובדים החדשים שמגיעים בשבוע הבא. איש הרכש מקליד בגוגל:
    חיפוש בגוגל: הזמנת ציוד משרדי
  2. נניח שאתם חברה לציוד משרדי וכבר שכרתם שירותי קידום אתרים בגוגל. רוב הסיכויים שאיש הרכש פונה אל העסק שלכם לקבלת הצעת מחיר, כי אתר האינטרנט שלכם מקודם וכבר מופיע בערך כאן:
    קידום אתר בגוגל
  3. לאחר שנכנס לאתר והתרשם שמדובר בחברה רצינית ואמינה – מבצע את הזמנה.

זה לא משנה איזה סוג עסק יש לכם ועד כמה השירות או המוצר שלכם מורכב – הלקוח הפוטנציאלי מחפש בגוגל על מנת לקבל אלטרנטיבות, מחיר טוב יותר או שירות טוב. גוגל הוא מקור מידע אמין מאוד עבור רוב האוכלוסיה, לכן מחפשים בו כל דבר, כולל ספקי שירות ומוצרים.

אתם ספקי שירות עם אתר תדמית? מציעים מוצרים? קידום אורגני בגוגל זה ערוץ מעולה לשיווק באינטרנט. בואו לקבל פתרון מעשי לקידום אתר העסק שלכם: