מחיר קידום אתרים

כמה עולה קידום אתר אינטרנט?

 

תשובה קצרה:
מחיר קידום אתרים זה הסכום שאתם מוכנים לשלם עבור הצלחת האתר שלכם, על בסיס חודשי.

תשובה מלאה:
אם יש לכם אתר אינטרנט אתם בטח ערים לחשיבות המיקומים שלו בגוגל. קידום אתרים יכול לסייע בחשיפה גבוהה לאורך זמן באמצעות מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל ובתנועת הגולשים לאתר העסק, שיהפכו בסופו של דבר ללקוחות משלמים. הנתונים שמשפיעים על מחיר קידום אתרים:

  1. מונחי חיפוש (מילות מפתח) בהם רוצים לקדם את האתר – עד כמה הם תחרותיים. רמת התחרותיות עבור המילים האלה תאפשר להעריך את כמות העבודה שיש להשקיע על מנת לקדם את האתר: ככל שיש יותר אתרים שמתחרים על אותם המושגים בגוגל, כך תידרש עבודה רבה ומורכבת יותר.
  2. הוותק של מקדם אתרים והניסיון שלו בקידום אתרים בגוגל.
  3. מחירון שעת עבודה שכבר מגולם בהצעת מחיר.
  4. האם האתר כבר מדורג במונחי חיפוש רצויים בגוגל או שמתחילים את הקידום מ"אפס".

האם הטכנולוגיה של האתר משפיעה על המחיר?

תשובה קצרה: לא.

תשובה מלאה: לרוב, מחיר לקידום אתר אינו מושפע מהטכנולוגיה, בתנאי שניתן לנהל את האתר באמצעות מערכת ניהול תוכן ויש גישה לקבצי האתר, עם אפשרות לעריכת קוד באתר. אתר וויקס ואתרים סטטיים ידועים כבעלי אפשרויות ניהול מצומצמות יותר, אבל גם במקרה הזה, כמעט ואין השפעה על המחירים. המחיר מושפע מטכנולוגיה, כאשר האחרונה מקשה על מקדם אתרים לבצע את עבודתו ודורשת מעורבות גדולה יותר, עם שעות עבודה רבות יותר בעדכון ואופטימיזציה של אתר.

מחיר קידום אתרים ביחס לאיכות

שטרות שקלים, כסףהאיכות של קידום אתר היא משמעותית ומומלץ לא להתפשר עליה – מקדם אתרים טוב נדרש לידע נרחב בתחומים רבים, כגון: שיווק ומכירות, עיצוב, פסיכולוגיית גולשים, שפות וכמובן קצת תכנות. מחיר SEO מגלם את מקצועיותו ומקצוענותו של המקדם. חשוב מאוד שלא יובטחו תוצאות מהירות מדי או מרהיבות מדי: קידום אתרים איכותי מניב תוצאות טובות בטווח של מספר חודשים עד שנה ויש להיערך מראש לעלויות.

מוכנים לשנות את כללי המשחק?