קידום אתרים בחו"ל

חברת B2B? חברת ייצוא? סטארט אפ? משווקים בעולם? קידום אתרים הבחו"ל זה בשבילכם.

חו"ל

המטרה של קידום אתרים בחו"ל היא להגיע ללקוחות פוטנציאליים שמבצעים את החיפוש בגוגל בחו"ל. להבדיל מקידום בישראל, הקושי האמיתי בקידום אתרים בחו"ל זה ריבוי התחרות, כי מדובר באוכלוסיה עולמית ובזירת תחרות בינלאומית.

איך מתחילים קידום אתר בחו"ל

בדרך כלל, לאחר הקמת אתר החברה בשפה האנגלית, עולה על הפרק הנושא של קידום בחו"ל.

את הקידום בחו"ל כדאי כבר להתחיל עוד משלב ההקמה של האתר החדש שלכם. כך, האתר ייבנה בהתאם ליעדים השיווקיים שלכם יחד עם יעדי הקידום. עם עליית האתר לאויר כאשר ה-SEO כבר בפנים, יש סיכוי טוב יותר להתברג בתוצאות של גוגל ובפרק זמן קצר יותר. המשמעות: הגעה מהירה ללקוחות.
האתר כבר באויר? בואו לקדם אתר קיים וכדי להתחיל ברגל ימין צרו קשר.

קצת הסברים והגדרות

קידום אתרים בחו"ל בשפה האנגלית
  • קידום אתר בארה"ב  – קידום האתר נעשה ב Google.com עבור חיפושים המתבצעים משטח ארצות הברית, בשפה האנגלית
  • קידום אתר בחו"ל (קידום גלובלי) – קידום האתר נעשה בשפה האנגלית, כאשר מודדים את מיקומי האתר ממדינות דוברות אנגלית כמו בריטניה, קנדה ואוסטרליה. כאן תמיד מגדירים את המדינה ה"ראשית" לקידום, אחרת תהליך ה-SEO עלול להיות לא מספיק ממוקד. ההמלצה שלנו זה להתחיל עם ארה"ב ובהדרגה לעבור לשאר המדינות.
קידום אתרים בשפות זרות

ישנן אפשרויות ממוקדות יותר לקידום אתרים בחו"ל. למשל, ניתן לקדם ברוסיה – קידום אתר אינטרנט בשפה הרוסית, בגוגל רוסיה Google.ru. לפי אפיון דומה ניתן למקד את השירות למדינות אחרות בעולם (לדוגמה בריטניה או אוסטרליה) כאשר חשוב לוודא שמי שמקדם את האתר בעל ניסיון בקידום במדינה הרצויה ויש לו הבנה בניואנסים מקומיים, כדוגמת רוסיה – בה רוב החיפושים נעשים בכלל במנוע החיפוש Yandex ולא בגוגל. כמובן הכל בתנאי שאתר האינטרנט שברצונכם לקדם בנוי ומוצג בשפה המקומית.

אם אתם צריכים שיווק b2b בחו"ל, אתם חברת ייצוא, חברת סטארט-אפ או חברה ציבורית, קידום אתר בחו"ל זה מהלך חובה, בואו.

מוכנים לשנות את כללי המשחק?