קידום אתרים אורגני בגוגל

ברגעים אלו ממש, אנשים מחפשים בגוגל את מה שאתם מוכרים…

הלקוח הפוטנציאלי מחפש בגוגל כדי למצוא מידע לפני רכישה, לכן קידום אתר בגוגל מגדיל את הנוכחות של העסק שלכם ברשת ואת מעגל הלקוחות שלכם. קידום אתרים מייצר את הלידים הטובים ביותר – אתר שנמצא בדף הראשון בגוגל זוכה לכניסת גולשים ממוקדים, גולשים שרוצים לקנות.

אלו הן התוצאות של קידום אורגני בגוגל:

  1. אנשים מוצאים את האתר שלכם בגוגל ומבקרים בו.
  2. המבקרים הופכים להיות לקוחות מרוצים (משלמים).
  3. בנקודה הזאת, גם אתם מרוצים (מאוד).

קידום בגוגל יכול להביא לאתר שלכם עשרות אלפי מבקרים:

מבקרים באתר

למה אתם צריכים קידום אורגני?

100 אחוז אורגני

חפשו את הביטוי הנחשק שלכם בגוגל ותראו איזה אתרים מופיעים בדף הראשון של תוצאות החיפוש. האם לדעתכם ניתן לעקוף אותם? סביר להניח שלא ניתן לעקוף אותם באופן טבעי, אלה באמצעות מעורבות של מקדם אתרים. קידום בגוגל זה שירות שאתם פשוט חייבים.

STASEO מקדם אתרים בגוגל, כאשר השירות Conversion Oriented ומבוסס על ההנחיות של גוגל למנהלי אתרים. כאן תקבלו תוצאות מעולות ויחס אישי.

מה כדאי, קידום אורגני או קידום ממומן?

לשני ערוצי השיווק האלה יש חוזקות, אבל לתווית ה-"מודעה" של אדוורדס יש כמה חסרונות בולטים:

  1. בכל פעם כאשר מישהו מקליק על המודעה ומבקר באתר- זה עולה לכם כסף. זה לא מתאים לכל חברה, כי אפשר "לבזבז" הרבה כסף ללא החזר השקעה. ביקור מקידום אורגני לא עולה לכם כלום.
  2. ברגע שעוצרים את קמפיין הפרסום – האתר לא מופיע בגוגל באופן מיידי ותנועת הגולשים באתר נעצרת (בניגוד לקידום אורגני).
  3. רוב האנשים לא יודעים להסביר את ההבדל בין 2 סוגי התוצאות (אורגניות או מודעות אדוורדס), אבל סמל ה-"מודעה" בסמוך לכתובת האתר מעוררת אצלם התנגדות פנימית וסקפטיות מסויימת, בגלל התובנה שמישהו משלם כסף כדי להופיע כאן, או במילים אחרות: "מוכרים לי".

קידום אתר – כמה זמן זה לוקח? מתי האתר שלי יגיע לעמוד הראשון בגוגל?

אני לא מבטיח תוצאות מהירות מדי או מרהיבות מדי: הבטחות מהסוג הזה אינן מקצועיות. הערכה מדוייקת של הזמן הדרוש להגעת האתר שלכם בביטויים כלשהם לעמוד הראשון בגוגל – בלתי אפשרית, אינה מקצועית ומטעה. אפילו גוגל לא יודעים לספק הערכה כזאת, כי לא ניתן לחזות מיקומים בתוצאות החיפוש על ציר זמן עתידי. מה שכן אפשר, זה להבטיח לכם תוצאות מהירות כגימיק שיווקי, אבל לשמחתי (ולשמחתכם) אני לא עושה זאת.

הניסיון שלי מראה, שכעבור מספר חודשים רואים התקדמות משמעותית במיקומי האתר בגוגל ובכניסות הגולשים אליו שמגיעים דרך החיפוש – זה קורה ברוב האתרים שאני מקדם.

תתקדמו, כל פעם קצת

שתיל אורגני
בדיוק כמו שתיל קטן שגדל בטבעיות והופך להיות עץ פרי גדול המניב פירות, גם קידום אתר אינטרנט לוקח זמן: הוא יעלה בהדרגה בתוצאות החיפוש האורגניות במונחי חיפוש רבים, יזכה לביקורים רבים של גולשים "חינמיים". הגולשים האלה יהפכו להיות הלקוחות שלכם (הפירות) – כל פעם קצת, עד שלא תוכלו לעמוד יותר בעומס המכירות.

מוכנים לשנות את כללי המשחק?