קידום אתרים

כולם מחפשים בגוגל, זה כולל גם את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, שמבצעים חיפוש ברגע זה אחר השירות או המוצרים שהעסק שלכם מציע.

אם יש לכם עסק, קידום אתר אינטרנט זה שירות שאתם פשוט חייבים. באמצעות קידום האתר תוכלו להזרים תנועת גולשים ממוקדת (לקוחות שרוצים לקנות) לאתר העסק שלכם, לשפר את התדמית של העסק ולהגדיל את המאגר של הלקוחות שלכם.

כך זה עובד:

 1. נניח שאתם חברה לאספקת ציוד משרדי והלקוח הפוטנציאלי שלכם (שלא מכיר אתכם), מנסה למצוא ציוד משרדי עבור משרד העסק שלו. הלקוח מקליד בגוגל: "ציוד משרדי לעסקים"
 2. אם הזמנתם כבר שירותי קידום, האתר התדמיתי שלכם כבר מקודם ומופיע בדף הראשון בגוגל.
 3. לאחר שהלקוח הפוטנציאלי מקליק על כתובת האתר שלכם ונכנס לאתר – הוא מתרשם כי מדובר בחברה לציוד משרדי. מכאן הדרך ליצירת קשר עם העסק שלכם קצרה מאוד: באמצעות האתר הוא יוצר איתכם קשר לקבלת הצעת מחיר או מבצע מבצע את ההזמנה באתר.

מחפשים חברה לקידום אתרים?

STASEO מספק שירותי קידום אתרים בגוגל. מטרת השירות היא להציב את האתר שלכם בתוצאות הראשונות בתוצאות החיפוש של גוגל. השירות Conversion Oriented ומבוסס על ההנחיות של גוגל למנהלי אתרים.

קידום אתרים אורגני זה קידום טבעי

אורגני

קידום אתרים אורגני מייצר את הלידים הטובים ביותר. אנשים סומכים על תוצאות החיפוש: התובנה הרווחת שאם גוגל מראה אתר מסויים בביטוי שחיפשו, זה סימן שהאתר הזה הכי רלוונטי, האתר פופלרי ורבים אחרים ביקרו כאן לפניהם. אם יש לכם אתר אינטרנט עסקי – קידום אורגני זה בגדר חובה.

מה אורגני פה, אם הקידום מלאכותי?

קידום אתר שמכוון להשגת יעשים זה קידום מלאכותי – אי אפשר להגדיר את זאת אחרת. גם חלק גדול מהירקות האורגניים גדלים בחממות מלאכותיות. תחפשו את הביטוי הנחשק שלכם בגוגל ותבדקו איזה אתרים מופיעים בדף הראשון בתוצאות החיפוש. כל האתרים האלה רלוונטיים למונח החיפוש שהקלדתם וסביר להניח שלא ניתן לעקוף אותם "בטבעיות", ללא התערבות מלאכותית של מקדם אתרים.

מיקום גבוה בגוגל במילות חיפוש חשובות הינו בעל ערך כלכלי עבור החברה שלכם. לאתר אינטרנט עסקי שנמצא בתוצאות הטבעיות (אורגניות) של גוגל יש יתרונות על פני אתר שמקודם באדוורדס, כי לתווית המודעה של גוגל יש שני צדדים:

 1. בכל פעם כאשר מישהו מקליק על המודעה ומבקר באתר שלכם – זה עולה כסף. זה לא מתאים לכל אתר, כי אפשר "לבזבז" הרבה כסף ללא תוצאות מוחשיות.
 2. כיתוב "מודעה" בסמוך לכתובת האתר שלכם. למרות שרוב האנשים לא יודעים להסביר את ההבדל בין 2 סוגי התוצאות (אורגני או מודעות), אך סימון ה"מודעה" מעורר אצלם התנגדות פנימית וצל של סקפטיות מפני שברור להם ששמישהו, איכשהו משלם כסף כדי להופיע כאן.

מתקדמים, כל פעם קצת

לפעמים נדמה שבגלל שקידום אתרים אורגני לוקח הרבה זמן ביחס לקידום ממומן, כל האופרציה הזאת לא כדאית. זאת טעות לחשוב כך: בדיוק כמו צמח שגודל לו בטבעיות משתיל קטן ההופך להיות פרי עץ גדול, שמניב פירות כל השנה, כל שנה. כך גם אתר האינטרנט שלכם: האתר יעלה בהדרגה בתוצאות האורגניות במונחי חיפוש רבים, יקבל גולשים "חינמיים", שלא משלמים עבור הביקור שלהם כסף. הגולשים האלה יפכו להיות הלקוחות שלכם, כל פעם קצת, כל הזמן.

הנכס האינטרנטי שלכם

כמו כל יזמות לא מכוונת, גם האתר שלכם זקוק להשקעה כספית. לאתרים מצליחים יש מחנה משותף – בעל אתר אינטרנט שמשקיע בקידום אורגני הופך את האתר שלו לנכס ששווה כסף:

 • כמה עולה אתר אינטרנט שבכל יום מוכר עגלת תינוקות בשווי 2500 שקל ללא מאמץ?
 • מה השווי של אתר אינטרנט שמביא הזמנת עבודה בשווי 150 אלף ש"ח בחודש?
 • כמה תהיו מוכנים להשקיע באתר שמאפשר גיוס לקוחות חדשים על בסיס קבוע?

גם אתם מוזמנים להפוך את האתר שלכם לנכס שיווקי

מוכנים לשנות את כללי המשחק?


אפשרויות קידום נוספות

בנוסף לקידום אתרים, ישנן אפשרויות קידום נוספות:

 • קידום ברשתות חברתיות: קידום בפייסבוק, קידום בלינקדין, קידום בפינטרסט או אינסטאגרם. שימו לב שקידום ברשתות החברתיות לא מתאים לכל אתר.
 • קידום אתרים בבינג, קידום ביאהו, קידום ביאנדקס ברוסיה, באיידו בסין – כולם מנועי חיפוש פופולריים בנקודות שונות בעולם.
 • לחברות ישראליות קידום אתרים בגוגל ישראל נחשב לשירות המומלץ ביותר.
 • לחברות שפונות למדינות אחרות – קידום אתרים בחו"ל הוא השירות המתאים ביותר.